KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12988526
*
nr 1298 8526
Oljemålning
Kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död", Signerad Sjöberg. Olja på duk, 90x123 cm
Kondition: skadad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 december 2019
kl 19:47:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/12 19:32:39
1
350 kr
16/12 19:38:08
2
500 kr
16/12 19:39:32
1
500 kr
16/12 19:39:32
2
500 kr (Budbetjänt)
16/12 19:39:53
1
600 kr
16/12 19:42:56
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nils forsberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43
-
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11
-
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53
-
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48
*
Oljemålning
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1298 8526
Oljemålning
Kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död", Signerad Sjöberg. Olja på duk, 90x123 cm
Kondition: skadad
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 december 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/12 19:32:39 | 1 | 350 kr |
| 16/12 19:38:08 | 2 | 500 kr |
| 16/12 19:39:32 | 1 | 500 kr |
| 16/12 19:39:32 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 16/12 19:39:53 | 1 | 600 kr |
| 16/12 19:42:56 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nils forsberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43 -
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11 -
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53 -
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48



