KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14084264

nr 1408 4264

Kopia efter Franz Xaver Winterhalter. Dam med pärlcollier. Bär signatur. Olja på duk, 71x57 cm, yttermått inklusive ram: 90x78 cm

Kondition: krackeleringar, slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:41:29