KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848098
nr 1284 8098
Kopia efter Bruno Liljefors, Tjäder. Ej signerad. Olja på duk, 68x93 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:03:05
200 kr
300 kr