KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746434

nr 1374 6434

Kopia, 1800-tal, kvinna. Ej signerad. Olja på duk, 105x86 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:04:30