KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15815056

nr 1581 5056

Knut Valinder

(1909-1987), Sverige

Oljemålning, Signerad, fåglar. Olja på duk, 25x28cm, yttermått inklusive ram: 38x42cm

Knut Valinder, född 1909 i Göteborg, död 1987, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 november 2023
kl 18:28:53

20/11 22:01:49 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Knut Valinder

Läs mer om Knut Valinder