KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491410
nr 1349 1410
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på pannå, 39x48 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:40:07
28/9 20:35:17