KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018287
nr 1501 8287
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 33x41cm, yttermått inklusive ram: 40x48cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:42:24
7/11 18:37:24