KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15085071
nr 1508 5071
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 32x39cm, yttermått inklusive ram: 38x46cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:00:26
11/12 22:56:09