KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234475
nr 1423 4475
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, fiskare, 58x95cm, yttermått inklusive ram: 74x110cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:57:17
100 kr
150 kr
200 kr