KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486470
nr 1348 6470
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Motiv från Venedig. Signerad. Olja på duk, 33x41 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:48:08
150 kr