KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235354
nr 1423 5354
Knut Norman (1896-1977), Sverige. Gata, Signerad. Olja på pannå, 59x46, yttermått inklusive ram: 77x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:43:35
30/9 22:38:07
100 kr
3/10 21:59:16