KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17453213

nr 1745 3213

Knut Haggren

(f. 1926), Sverige

Oljemålning, Österlånggatan, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, 74x60 cm, yttermått inklusive ram: 83x69 cm

Knut Haggren, svensk målare född 1926.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:16:03

Knut Haggren

Läs mer om Knut Haggren