KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054269
nr 1505 4269
Kjell Varvin. Signerad, daterad -65, stilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x100 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:27:25
28/11 17:26:07
300 kr
28/11 20:22:25