KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411007
nr 1241 1007
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -82. Olja på pannå, 34x25 cm
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:00:35
16/3 21:40:02
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist