KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13229066
nr 1322 9066
Kjell Hobjer
(f. 1951)
Oljemålning, Kjell Hobjer (f. 1951), "En gång i tiden var just nu". Signerad. Olja på duk, 58x67cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:50:31
700 kr
900 kr