KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15628466
nr 1562 8466
Kirsti Kaisla, Signerad, "Lusthuset". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:50:17
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)