KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612281
nr 1261 2281
KG Holmberg, "Fiskekutter i full storm", signerad. Olja på pannå, 45x53 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:33:58
100 kr
150 kr
250 kr