KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218201

nr 1721 8201

KG Dahlgren, ”Hövding”. Signerad, daterad -89. Bildmått: 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 83x68

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 september 2025
kl 18:36:56

31/8 08:24:10 1      Vinnande bud