KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15649049
nr 1564 9049
Kerstin Ljunggren, Signerad, Stora Hult. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 39x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:52:43
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr