KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16304185

nr 1630 4185

Kejsar Calle Sunesson

(f. 1926), Sverige

Oljemålning, "De två spelmännen". Signerad, daterad 1972. Olja på duk, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 26x31 cm

Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 04:29:18)
Uppdatera
Visning

fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7

Auktionen
avslutas:

måndag 1 juli kl 20:50:25

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Kejsar Calle Sunesson

Läs mer om Kejsar Calle Sunesson