KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694186

nr 1669 4186

Katrin Kahl

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, Sjöfåglar. Signerad. Olja på duk, 101x180 cm, oramad

Katrin Kahl, svensk formgivare och bildkonstnär född 1954.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 december 2024
kl 20:48:00

Katrin Kahl

Läs mer om Katrin Kahl