KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17515253
nr 1751 5253
Kathrin Bernekorn
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Kathrin Bernekorn (f. 1955), Signerad, "Sjökanten". Olja på duk, 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 26x35 cm
Kathrin Bernekorn, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:16:41
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr