KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396482
nr 1339 6482
Karl Wittgren
(1858-1919), Sverige
Oljemålning, Väg vid sjö. Signerad. Olja på duk, 56x80cm
Karl Wittgren, svensk konstnär född 1858, död 1919 .
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 20:04:40
100 kr
250 kr