KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275153
nr 1527 5153
Karl Vilhelm Anstensen
(1913-2001), Norge
Oljemålning, "Hållö, Smögen". Signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Karl Vilhelm Anstensen, norsk bildkonstnär född 1913, död 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:47:47
13/3 18:41:55
Karl Vilhelm Anstensen
Läs mer om Karl Vilhelm Anstensen