KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956339
*
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 maj 2021
kl 19:18:57
- Konstnär/Designer
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri bennetter olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 maj 2021 |
- Konstnär/Designer
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri bennetter olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



