KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816098

nr 1681 6098

Karl Gustav Dahlgren. Signerad, daterad - 69, abstrakt. Olja på papper, bildmått: 69x70 cm, yttermått inklusive ram: 73x83 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 februari 2025
kl 19:50:50

20/2 17:16:20 1      500 kr
24/2 19:45:50 2      Vinnande bud