KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343311

nr 1234 3311

Karl Bergman

(1891-1965), Sverige

Oljemålning, Karl Bergman (1891-1965), Sverige. Tallar. Olja på duk, signerad. 58x100

Karl Bergman, född i Karlshamn 1891, död 1965 i Öregrund, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:38:48

8/2 13:36:32 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Karl Bergman

Läs mer om Karl Bergman