KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308029

nr 1230 8029

Karl Abel, Södermotiv, vinter, signerad. Olja på pannå, 34x46

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:37:28

13/1 19:23:40 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm