KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12318028

nr 1231 8028

Karl Abel, Gamla Stan. Olja på pannå, Signerad, 39x28

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:24:16)
Uppdatera
Visning

fredag 25/1, lördag 26/1, söndag 27/1 och måndag 28/1

Auktionen
avslutas:

måndag 28 januari kl 18:28:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor