KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12318028

nr 1231 8028

Karl Abel, Gamla Stan. Olja på pannå, Signerad, 39x28

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 januari 2019
kl 18:32:17

26/1 21:31:35 1      100 kr
28/1 18:27:18 2      Vinnande bud