KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12063530

nr 1206 3530

Karin Nobling (1881-1963), Karlskrona, 1920-/30-tal. Olja på duk, 59x72

Utrop:

500 kr

måndag 24 september 2018
kl 20:21:17