KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9693049
nr 969 3049
K af M, Kust, signerad, 17x23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2015
kl 20:10:00
29/6 17:21:16
29/6 17:24:51