KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7759087

nr 775 9087

Justus Lundegård

(1860-1924), Sverige

Oljemålning, Justus Lundegård (1860-1924), tvätt på streck, signerad, 58x89

Kondition: krackeleringar

Justus Lundegård, svensk målare född 1860, död 1924.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.500 kr

måndag 3 september 2012
kl 18:11:58

30/8 20:59:32 1      Vinnande bud

Justus Lundegård

Läs mer om Justus Lundegård