KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7759087
nr 775 9087
Justus Lundegård
(1860-1924), Sverige
Oljemålning, Justus Lundegård (1860-1924), tvätt på streck, signerad, 58x89
Kondition: krackeleringar
Justus Lundegård, svensk målare född 1860, död 1924.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.500 kr
måndag 3 september 2012
kl 18:11:58
30/8 20:59:32
Justus Lundegård
Läs mer om Justus Lundegård