KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13877550
nr 1387 7550
Julius Granberg
(1859-1936), Sverige
Oljemålning, Sjölandskap. Signerad. Olja på pannå, 24x29 cm, yttermått inklusive ram: 34x40 cm
Julius Granberg, svensk bildkonstnär född 1859, död 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:46:41
28/3 12:24:55
29/3 15:31:57
Julius Granberg
Läs mer om Julius Granberg