KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12372137

nr 1237 2137

Joseph Adam (1842-1896), Landskapsmotiv med bro, 67x108, signerad. Olja på duk

Utrop:

700 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:41:17