KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894600
nr 1289 4600
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Oljemålning, Utsikt från Nacka mot söder. Signerad. Olja på pannå, 31x38 cm
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:34:58
16/11 15:19:20
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg