KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664142
nr 1566 4142
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stilleben. Olja på duk, 51x43 cm, yttermått inklusive ram: 59x52 cm
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:02:41
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg