KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418225
nr 1541 8225
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Oljemålning, "Bryggan". Signerad. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:24:36
20/5 16:43:14
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg