KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418225

nr 1541 8225

Josef Öberg

(1890-1967), Sverige

Oljemålning, "Bryggan". Signerad. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm

Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 maj 2023
kl 19:24:36

20/5 16:43:14 1      Vinnande bud

Josef Öberg

Läs mer om Josef Öberg