KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967199

nr 1396 7199

Josef Jungwirth

(1869-1950), Österrike

Oljemålning, Tillskriven, ej signerad. Olja på pannå, 43x33cm, oramad

Kondition: slitage

Josef Jungwirth, Österrikisk bildkonstnär född 1869, död 1950.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:56:37

Josef Jungwirth

Läs mer om Josef Jungwirth