KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217434

nr 1621 7434

Jonas Netterberg

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 95, "Bath". Olja på duk, 60x73, oramad

Jonas Netterberg, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 20 maj 2024
kl 18:17:16

20/5 16:02:17 1      Vinnande bud

Jonas Netterberg

Läs mer om Jonas Netterberg