KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217434
nr 1621 7434
Jonas Netterberg
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 95, "Bath". Olja på duk, 60x73, oramad
Jonas Netterberg, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:17:16
20/5 16:02:17
Jonas Netterberg
Läs mer om Jonas Netterberg