KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612182
nr 1261 2182
Jonas Lindkvist
(1889-1955), Sverige
Oljemålning, Fyr, signerad. 1952. Olja på pannå, 39x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:07:09
17/6 17:33:38
17/6 17:40:16
Jonas Lindkvist
Läs mer om Jonas Lindkvist