KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767217
nr 1376 7217
Jon Hedberg. Signerad, daterad 49, landskap. Olja på pannå, 37x45cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:26:34
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr