KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609202

nr 1460 9202

Johnny Millar

(1855-1939), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1931, "Ebbetorp". Olja på duk, 50x42cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm

Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 april 2022
kl 20:58:16

11/4 18:14:41 1      Vinnande bud

Johnny Millar

Läs mer om Johnny Millar