KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609202
nr 1460 9202
Johnny Millar
(1855-1939), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1931, "Ebbetorp". Olja på duk, 50x42cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm
Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:58:16
11/4 18:14:41