KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728046
nr 1572 8046
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 16x19cm, yttermått inklusive ram: 18x21cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:13:11
19/10 19:17:35
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren