KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728050
nr 1572 8050
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 78. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x30cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:05:00
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren