KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545541
nr 1454 5541
John Schultz. Signerad, daterad -48. Olja på pannå, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:47:15
14/3 11:23:09
450 kr
14/3 18:17:35