KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11755636
nr 1175 5636
John Öhvall
(1883-1957), Sverige
Oljemålning, Slussen. Signerad, daterad 1916. Olja på duk, 46x60 cm
John Öhvall, svensk målare född 1883, död 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:40:37
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)