KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732004

nr 1373 2004

John Nyström

(1888-1945), Sverige

Oljemålning, John Nyström (1888-1945), Sverige. Riddarhuset. Signerad, daterad 1936. Olja på duk. 22x29,5 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:15:59

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

John Nyström

Läs mer om John Nyström