KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732004

nr 1373 2004

John Nyström

(1888-1945), Sverige

Oljemålning, John Nyström (1888-1945), Sverige. Riddarhuset. Signerad, daterad 1936. Olja på duk. 22x29,5 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:15:59

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

John Nyström

Läs mer om John Nyström