KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989275
nr 1398 9275
John Ivar Berg
(1916-2003), Sverige
Oljemålning, "Vintertankar". Signerad, daterad -68. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x67 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:55:38
24/5 17:44:15
John Ivar Berg
Läs mer om John Ivar Berg