KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771558
nr 1277 1558
John G Lundberg, Tallar. Signerad, daterad -60. Olja på duk, 112x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:34:37
100 kr
150 kr