KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757376

nr 1275 7376

Johannes Ravn

(1922-1991), Norge

Oljemålning, Skogsmotiv. Signerad. Olja på duk, 23x32cm

Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:53:06

Johannes Ravn

Läs mer om Johannes Ravn